Silkroad Online (SRO) Türkiye Silkroad Online Genel Silkroad Online Bilgi Arşivi & Rehber Silkroad Online Türkiye Devil'e Nasıl Artı (+) Basılır?
Silkroad Online Türkiye Devil'e Nasıl Artı (+) Basılır?
admin
Silkroad Online Türkiye Devil'e Nasıl Artı (+) Basılır?
0
1085
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Şuan Offine!
Şuan Offine!
admin Administrator
*******
Administrator
  • Konular83
  • Mesajlar133
  • Rep puanı 5

Silkroad Online Türkiye Devil'e Nasıl Artı (+) Basılır?


Silkroad Online Türkiye 28.09.2020 16:00'da Açık Beta olarak açıldı. 1 haftadır SRO TR severler Kapalı Beta'da üyelik bularak girmeye çalışırken bu sabah oyunun herkese açık olması bütün oyuncuları heyecanlandırdı. Geçtiğimiz hafta 21.09.2020'de oyun kapalı beta açıldığında herkes oyunu tanıyamamıştı fakat bugün Açık Beta bütün Silkroad Online Türkiye severlerle buluşunca oyuncular rehber yazıları ve bilgi veren konular aramaya başladı. Daha önce Silkroad Online Yeni Job Sistemi hakkında bildiğiniz üzere detaylı anlatım yapmıştık. Yeni kervan sistemi hakkında bilgisi olmayan insanlar için altın niteliğinde bir makaleyi sizlerle buluşturduk. Şimdi de çok önemli bir konu olan devile nasıl artı basılır sorusu kafalarda soru işareti olarak yerini alıyor.

[Resim: eJcBHZ.jpg]

Oyunun resmi açılışına bir hafta kala herkes hazırlıklarını yapıp ilk 90 levele ulaşmak, en iyi guild ve en iyi uniona sahip olarak karakterini kasmak istiyor. Bu sebeple bütün Silkroad severler oyunu öğrenmek için hızlı olmaya bakıyor. Her bilgiyi oyunda deneyerek öğrenmek büyük zaman kaybı olacaktır bu sebeple forum sitemizde istediğiniz bilgilere ulaşabileceksiniz. Oyuncuların öğrenmek istediği önemli bilgi olan Devil'e nasıl artı (+) basılır sorusuna geçelim. Bu işlemi yapmak aslında çok basit. Awakening Enhancement Scroll ne işe yarar sorusu da devile nasıl + basılacağı konusunda bize cevap olarak karşımıza çıkıyor.

[Resim: QlBeWX.jpg]

Öncelikle yapmamız gereken şey istediğimiz herhangi bir yüzükçüye veya Mücevher Uzmanına gidip Al/Sat açtıktan sonra Gıda bölümüne gelmek. Gıda bölümünün 3. sırasında gördüğümüz üzere Awakening Enhancement Scroll var. Tanesi 100.000'den alınabiliyor. Kullanmak için ilk başta devili aktif hâle getiriyoruz. Devili açıktan sonra ise scroll üzerine gelip sağ tuş yapıyoruz ardından devilin üzerine sol tuş yapıp onaylıyoruz.

[Resim: lllHHM.jpg]

Ardından sağ alt tarafta ve devilin üzerinde de görüldüğü üzere +1 - +10 arası rastgele, 3 saat boyunca (tam 180 dakika) artı basılıyor. Eğer istediğiniz artı değerine ulaşamadıysanız endişelenmenize gerek yok. Yine 100k vererek aynı yerden alıp anında tekrar + basabilirsiniz. Şimdi altta paylaşacağım ekran görüntüsüne dikkat ediniz. Sağ alt tarafta da göreceğiniz üzere 2 defa artı basımı yapıldı. İlk basılış +2 değerine ulaştı daha sonraki basılışta +5 değerine ulaştı ve yeni bir 3 saat süre başladı.

[Resim: k9dj6v.jpg] 

Olumlu, olumsuz yorumlarınızı bekleriz. Hepinize iyi oyunlar dileriz.

SroTurkiye.Com saygıyla sunar. 


Hızlı Menü: