Silkroad Online (SRO) Türkiye Silkroad Online Genel Silkroad Online Türkiye Haberleri Silkroad Online Türkiye Silk Fiyatları Ne Kadar?
Silkroad Online Türkiye Silk Fiyatları Ne Kadar?
admin
Silkroad Online Türkiye Silk Fiyatları Ne Kadar?
0
1518
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Şuan Offine!
Şuan Offine!
admin Administrator
*******
Administrator
  • Konular83
  • Mesajlar133
  • Rep puanı 5
Silkroad Online Türkiye & Orta Doğu ve Kuzey Afrika haklarının GameGami tarafından Joymax'tan alınması haberinden sonra aylardır ama genele baktığımızda yıllardır beklenen bir haber. Bütün SRO sevdalılarının uzun süredir beklediği bu haberden sonra herkesin aklında kalan o soru, SRO Türkiye Silk fiyatları ne kadar olacak? ISRO zamanlarında yabancı para birimi üzerinden Silk alan Silkroad severler dövizin yükselmesinin ardından bir hayli mutsuzlardı.

Rahat bir oyun oynayabilmek için zaman geçtikçe daha fazla paralarının gittiğini fark eden birçok SRO sever Vsro'nun özel sunucularına (private server) geçiş yapmışlardı. Burada daha rahat olan oyuncular da aradığını tam olarak bulamadı. Çünkü private server oyunlarının uzun soluklu olmaması, olsa bile bir haksız rekabet söz konusu birçok sefer Silkroad Online severlerin şikâyet konusu olmuştu. Fakat yeni çıkan Silkroad Online Türkiye'nin Silk fiyatları bu durumu bir nezle olsun düzeltti. Çünkü GameGami CEO'su Mehmet Zeyd Kazancı'nın Silk fiyatlarını Türkiye şartlarına göre yaptıklarını ve gerekirse bu fiyatları düzelteceklerini belirtmesi oyuna sahip çıktığını gösteren ilk hamlelerden birisi olmuştu.

Silkroad Online Türkiye sunucularında Silk fiyatlandırması nasıl olacak?

Silk fiyatlandırmasını belirlerken Türkiye ekonomik şartları ile global piyasalar baz alınarak tüm oyuncu kitlemize hitap edecek bir fiyat skalası belirlenmiştir.
Buna göre aşağıdaki fiyatlandırmalarla başlangıç uygun görülmüştür.

100 Silk - 25 TL
300 Silk - 75 TL
500 Silk - 125 TL
750 Silk - 175 TL
1100 Silk - 250 TL

GameGami ayrıca açıklamasında "Tüm oyuncularımıza hitap edebilmek amacıyla fiyatlar için oldukça detaylı bir çalışma yapılmış olup, Türkiye şartları baz alınarak ve tüm imkânlarımızı kullanarak böyle bir düzenleme yapmış bulunmaktayız." şeklinde konuşması Silkroad severleri oldukça heyecanlandırdı.


Hızlı Menü: