Silkroad Online (SRO) Türkiye Silkroad Online Genel Silkroad Online Türkiye Haberleri Silkroad Online Türkiye (TR SRO) Resmi Olarak Ne Zaman Açılacak?
Silkroad Online Türkiye (TR SRO) Resmi Olarak Ne Zaman Açılacak?
admin
Silkroad Online Türkiye (TR SRO) Resmi Olarak Ne Zaman Açılacak?
0
1006
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Şuan Offine!
Şuan Offine!
admin Administrator
*******
Administrator
  • Konular83
  • Mesajlar133
  • Rep puanı 5
GameGami'nin Silkroad Online Türkiye ve Orta Doğu ve Kuzey Afrika haklarının tümünü satın aldığını Mart ayında öğrenmiştik. O günden bugüne kadar birçok yenilik, fiyat politikası ve sorunların çözümü gibi konularla oyunu çıkarmak için çalışmalar yaptılar.

[Resim: PLfoWj.jpg]

Geçtiğimiz 21 Eylül'de bir hafta Kapalı Beta olarak açılış, çekiliş ve özel davetler eşliğinde 1000 kişiyle gerçekleştirildi. Kapalı Beta sürecinde çıkan birçok sorun, problem ve bug giderildi. Ardından 28 Eylül'e geldiğimizde ise Açık Beta olarak bütün SRO TR severlere açıldı. Silkroad TR oyuncuları, girdiklerinde de yine oyunda oldukça bug bulduklarını söyleyebiliriz. Bugün, 30 Eylül Silkroad TR güncelleme detayları adlı konumuzda güncelleme sonrası ne gibi değişikler olduğunu paylaşmıştık. 4 saatlik bu güncellemeyle yine bazı sorunlar giderildi. Fakat oyunun geneline baktığımızda hâlâ bazı sorunlar olduğunu görüyoruz.

Silkroad Online Türkiye ekibi, ellerinden geldiği kadar geniş kadrolarıyla bu sorunların çözümü için çalışmalarına devam ediyorlar. Her gün gelen birçok sorun yoğun çalışmalar sonrasında çözümlenmeye çalışılıyor. Hepimizin bildiği üzere bu sorunlar maalesef ki çok hızlı çözülemiyor ve sisteme entegre edilemiyor. GameGami ekibi, 4 Ekim'e kadar Açık Beta sürecinin devam ettiğini söylemişti. Bu zamana kadar bütün sorunlarını bitirirlerse ertesi gün 5 Ekim'de açılma ihtimali bulunuyor fakat söz konusu problemleri gideremezler ve biraz daha zamanın gerektiğini düşünürlerse açılışı 1 hafta uzatma gündemlerine gelecektir.

[Resim: 6jR4Mx.png]

Silkroad TR oyuncularının sabırsızlıkla resmi açılışı beklediğini biliyoruz. GameGami ekibi de bir o kadar heyecanlılar. Ellerinden gelen çabayı 4 Ekim'e kadar sürdüreceklerdir. Tabii, 4 Ekim'de oyunun kaderini çok etkilemeyen küçük sorunlar olursa açma potansiyelleri de yüksek. GameGami ekibi şu an için 4 Ekim'e kadar bütün sorunların giderilmesine odaklılar. Sorunsuz bir Silkroad Online TR deneyimini bütün herkes gibi onlar da istiyorlar.

Umarız, bu süreçte her şey istenildiği gibi gider ve 5 Ekim günü Silkroad Online Türkiye resmi açılışı sorunsuz gerçekleşir.

Güncelleme: Silkroad Online Türkiye ekibi GameGami'den aldığımız bilgiye göre 5 Ekim'de oyunun açılmasının mümkün olmadığını, betada tespit edilen bütün hataların giderilmesi için biraz zamana ihtiyacı olduğunu söyledi. Bu bilgiden yola çıkarak oyunun açılmasının minimum 1 hafta uzatılacağını öngörüyoruz, bu da 12 Ekim günü Silkroad Online Türkiye açılışı olabileceğini gösteriyor. Tabii ki, bu da kesin bir karar değil. Silkroad TR severler, bu süre zarfında problemlerin çözümü için sabırlı olmaları gerekiyor. Söylediğimiz gibi onlar da en az biz TR SRO oyuncuları kadar sabırsızlar ve var olan güçleriyle sorunsuz bir oyunu sizlere sunmaya çalışıyorlar. 


Hızlı Menü: